ЗАПИСЬ НА ПРИЕМ
ТЕЛЕФОН ДОКТОРА 
(068) 366 37 99
(093) 366 37 99
ПН-ПТ: 9.00-18.00
СБ: 9.00 - 14.00
ВС - выходной
 (096) 200 58 38
Адрес: ул. Святослава Рихтера 22  
Апарат для тренування акомодації СТРУМОК ТАК-6.2

Апарат Струмок (Медоптика-ТАК6.2) містить набір світлових випромінювачів, по-різному віддалених від ока. При послідовному включенні випромінювачів розташована безпосередньо перед оком лінза формує зображення, яке автоматично переміщається від мінімально близького положення до практичної нескінченності та назад. Поворот випромінювачів забезпечує зміну об'єкта, що спостерігається (літери або фігури) і його розміру відповідно до гостроти зору. Швидкість переміщення зображення регулюється, крайніх положеннях зображення короткочасно фіксується. Нахил блоку випромінювачів регулюється. Колір випромінювачів може змінюватися: включається або червоне, або зелене підсвічування зображень, що спостерігаються. Безпосередньо за віддаленим випромінювачем розташована таблиця контролю гостроти зору. Висвітлення таблиці включається перед початком тренування та наприкінці сеансу. Цифровий блок управління реалізує 6 програм тренування (плюс дві допоміжні програми). Програми тренування відрізняються тривалістю сеансу та алгоритмом тренування. «Струмок» використовується як клінічно, так і в домашніх умовах, простий в експлуатації. Може застосовуватись із 3–4-річного віку.

.

Принцип дії

 

Апарат «Струмок» (Медоптика-ТАК6.2) призначений для тренування акомодації. При роботі пацієнт спостерігає через лінзу об'єкти, що почергово висвітлюються. Оскільки об'єкти по-різному видалені, а останній з них знаходиться у фокусі лінзи, то зображення, що спостерігається, переміщається з близького положення (12 см) в нескінченність і назад. Автоматичне перемикання випромінювачів та регульована частота перемикань забезпечують зручність експлуатації приладу. Кожен із восьми випромінювачів містить знаки різного розміру та типу (літери та фігури), що використовується для налаштування апарату відповідно до гостроти зору та віку тренованого. Для індивідуального налаштування також можна використовувати перемикання кольору (червоний/зелений). Ефективність тренування оцінюється з допомогою таблиці контролю гостроти зору дали; таблиця містить літери чи фігури.

 

Лікувальне призначення

 

Апарат призначений для тренування акомодації шляхом послідовного дискретного пред'явлення знаків на фіксованій відстані від ока. Знаки спостерігаються одним оком (монокулярний принцип дії) при оклюзії ока, що не працює. Використовується для лікування та стабілізації міопічного процесу, зняття спазму акомодації, для профілактики міопії (близорукості) при ослабленій акомодації у дітей та підлітків; дорослими пацієнтами - при початковій пресбіопії (дальнозоркості), а також при астенопії (зорової втоми), зумовленої роботою з комп'ютером, мікроскопом тощо. Може застосовуватися для стимуляції органу зору при амбліопії, гіперметропії, астигматизмі, а також як післяопераційний реабілітаційний засіб.

 


Область застосування

 

Апарат рекомендується для застосування в офтальмологічній практиці при лікувальних та оздоровчих заходах. «Струмок» може ефективно використовуватися в комплексі з іншими апаратами консервативного лікування в кабінетах охорони зору, в дошкільних закладах спеціалізованого профілю, при відновлювальних заходах. За рекомендацією лікаря-офтальмолога апарат може використовуватись у домашніх умовах. Перегляньте відгуки авторитетних медичних експертів.

 

 

 

Детский окулист, Окомед оптика, г. Житомир