ЗАПИСЬ НА ПРИЕМ
ТЕЛЕФОН ДОКТОРА 
(068) 366 37 99
(093) 366 37 99
ПН-ПТ: 9.00-18.00
СБ: 9.00 - 14.00
ВС - выходной
 (096) 200 58 38
Адрес: ул. Святослава Рихтера 22  

Програма «eYe» («Ай») призначена для діагностики та лікування амбліопії та косоокості, відновлення та розвитку бінокулярного зору. В основи вправ покладено методи плеоптики, ортоптики та диплоптики. Поділ полів зору здійснюється за допомогою червоно-синіх окулярів.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАННЯ: 1.Амбліопія будь-якого ступеня; 2.Порушення бінокулярного зору при співдружній косоокості та гетерофорії: - при гостроті зору гірше бачить очі не нижче 0,4 (з корекцією); - при біфовеальному злитті або функціональній худобі на синоптофорі; - при вугіллі косоокості до 5-10 градусів за Гіршбергом (при великих кутах-з призматичною корекцією)

 

 

Вправа «Тир» та «Погоня» - це ігри, що сприяють розвитку правильної локалізації та фіксації, підвищенню гостроти зору. Під час гри відбувається локальне та загальне роздратування сітківки яскравими динамічними кольоровими стимулами. Лікувальний ефект досягається навіть у тих випадках, коли різко нестійка фіксація робить застосування самостійних способів лікування амбліопії неможливим.

 

        

Різноманітні вправи на «поєднання» та «злиття» розвивають співдружню діяльність обох половин зорового аналізатора. Серед завдань є й короткі тести та цікаві «конструктори». Численні регулювання дозволяють підібрати найбільш ефективний спосіб пред'явлення тест-об'єктів для кожного пацієнта. Оригінальна вправа «Тренажер» розвиває фузійні резерви, а також може бути тестом на наявність глибинного зору. В «Ай» включена діагностика кута косоокості та чотириточковий тест. Лікування супроводжується комп'ютерним веденням медичних карток. Одноразовий курс лікування складається з 10-15 сеансів щодня. Тривалість сеансу-20-30 хв.

 

Детский окулист, Окомед оптика, г. Житомир