ЗАПИСЬ НА ПРИЕМ
ТЕЛЕФОН ДОКТОРА 
(068) 366 37 99
(093) 366 37 99
ПН-ПТ: 9.00-18.00
СБ: 9.00 - 14.00
ВС - выходной
 (096) 200 58 38
Адрес: ул. Святослава Рихтера 22  

Клинок 2 | Діагностика та лікування косоокості

Опис: 

 Програма призначена для диференціальної діагностики та кількісної оцінки порушень бінокулярного зору у дітей, починаючи з 4-5 років, а також для корекції та розвитку бінокулярних функцій.

 

Про програму

Клинок 2 - 

комплексна інтерактивна комп'ютерна програма для діагностики та лікування косоокості, що дозволяє здійснювати всі традиційні процедури апаратного лікування, що проводиться на синоптофорі. Програма побудована за принципом імітації відповідних процедур, але дозволяє розширити їх тимчасовий та швидкісний діапазон та використовувати низку нових режимів стимуляції. Діагностичний блок програми забезпечує кількісну оцінку стану бінокулярних функцій: визначення характеру зору, гетерофорії, функціональної скотоми, кута косоокості та фузійних здібностей. Лікувально-тренувальний блок програми містить вправи, призначені для ліквідації худоби, усунення косоокості та розширення фузійних резервів.Програма Клинок 2

забезпечує роздільне пред'явлення зорових стимулів лівому і правому оку на основі анагліфної гаплоскопії, незалежне переміщення цих стимулів по екрану і миготіння зображень з різною частотою. Лівий та правий зорові стимули генеруються на дисплеї у вигляді зображень різного кольору (червоного та синього або червоного та зеленого) і повинні розглядатися через окуляри, у яких лінзи мають червоне (праве око) та синій (ліве) фільтри. Для переміщення стимулів по екрану передбачено 2 режими: ручний та автоматичний. Усі результати вимірювань та тренувань реєструються автоматично та виводяться на екран у вигляді таблиць та графіків.

 

 

Детский окулист, Окомед оптика, г. Житомир